Velký úspěch Igora Smoly na 10. ME. veteránů v Brémách

05.06.2013 18:31

Minulý týden se v německých Brémách uskutečnilo 10.mistrovství Evropy veteránů ve stolním tenisu.Vynikajícího úspěchu zde dosáhl hráč třetiligového družstva TJ SOKOL Studená Igor Smola. V kategorii hráčů 50 až 59 let, ve které hrálo téměř 600 hráčů z celé Evropy se probojoval mezi nejlepších osm, tedy do čtvrtfinále. Svojí pestrou obranou hrou podpořenou tvrdým výpadovým útokem dokázal porazit několik profesionálních hráčů a nadchnout nejen české fanoušky. Jsem rád, že jsem mohl přímo na místě sledovat jeho doopravdy neuvěřitelný výkon.

Stop ve čtvrtfinále mu vystavil až několika násobný evropský a světový šampion veteránských soutěží naturalizovaný Číňan v rakouských barvách Ding Yi (foto obou hráčů v příloze).Ten poté podlehl až v krásném finále Mikaelu Appelgrenovi ze Švédska 11:9 v pátém setu. O dalších nemalých úspěších české výpravy si můžete přečíst na stránkách: https://www.cmkv.cz.

Ještě jednou obrovská gratulace a přání ať Igorovi vydrží forma v celé ligové sezoně i příští rok na MS veteránů, které hostí Nový Zéland.

—————

Zpět