Sezona 2016 / 2017

06.03.2017 14:56

Sezona 2016 / 2017

Do Studené se vrátila po třech letech III. liga stolního tenisu. A družstvo startuje ve skupině D této celostátní soutěže. Družstvo je tvořeno místními odchovanci Miloslaven Mádrem a Ondrou Doležalem. Ty doplňuje zkušený Igor Smola a výborný Filip Korbel z J. Hradce. Hlavním cílem týmu bylo udržet pro Studenou tuto soutěž a pohybovat se v klidu okolo středu tabulky. Po první polovině soutěže bylo družstvo na výborném druhém místě. Daří se mu i v druhé polovině soutěže a cílem je nyní jednoznačně druhé místo a tím možnost účasti v play-off o postup do II. ligy. Oproti začátku sezony hlavně naši mladí hráči získali sebevědomí a hrají opravdu velmi dobře. Vásledky našeho A týmu můžete sledovat zde.

B tým startuje v Krajském přeboru sk. B a po počátečních nevyrovnaných výkonech se dostal do horních pater tabulky. Velký podíl na tomto vzestup mají hlavně  dva naši hráči mládežnických kategorií Radim Šindelář a Honza Ondráček. Hrají všechna utkání tohoto týmu a střídavě je doplňují Míla Schwarz, Jan Maňhal ml., Petr Zejda a Viktor Lukjanov. Jejich výsledky můžete sledovat zde.

C tým hraje Krajskou soutěž skupiny C. Družstvo nastupuje v sestavě Viktor Lukjanov, Radim Šindelář, Honzík Ondráček, Jaroslav Kameník a několikrát zde pomohl i Jan Maňhal st. Družstvo hraje výborně na samém čele tabulky a jeho výsledky můžete sledovat zde.

D družstvo startuje v OP. I. Tým, který měl mít podle předpokladů největší problémy s udržením soutěže si vede výborně. Jan Maňhal st zde výborně vede tři mladé hráče Tomáše Mastného ml., Janu Michálkovou a Adama Bradu. Družstvo hraje výborně těsně pod špicí tabulky a jen termínové kolize zápasů se studijními povinnostmi hráčů jsou příčinou několika málo proher. Výsledky D týmu můžete sledovat zde.

E tým startuje v OP. II. Jedná se o družstvo, které jako jediné se pohybuje v druhé polovině tabulky. Hrají v něm nejstarší hráči našeho oddílu. Spolu s dnes již 78 letým Jaroslavem Novákem, ještě Jaroslav Martinů, Kamil Lahoda a Pavel Kubín. Několik zápasů za tento tým sehrál teprve desetiletý Lukáš Svoboda, který u nás již dva roky trénuje a hostuje u nás z HB Ostrov H. Brod. Je to jeden z největších talentů v ČR a pevně doufáme, že i on napomůže k udržení E družstva v soutěži. Výsledky E družstva můžete sledovat zde.

—————

Zpět